į pradžią turinys susisiekite  
PRODUKCIJA » Mediniai langai

MEDINIAI EURO LANGAI


Tai langai, atsidarantys į vidų.

Pagal atidarymo tipą: nevarstomi, atidaromi, atverčiami, stumdomi.

  

Mediniai langai gaminami iš trijų sluoksnių klijuotos medienos tašų be šakų ir defektų, išoriniai sluoksniai yra radialinio pjovimo mediena. Tokios medienos panaudojimas užtikrina gaminių atsparumą deformacijoms. Gaminiams naudojama pušies, meranti, maumedžio, ąžuolo klijuota mediena. Langai iš medienos suteikia namui jaukumą, natūralumą. Medinius gaminius galima atnaujinti.


APDAILA

Medinių langų apdailai naudojamos Teknos impregnavimo ir apdailos medžiagos. Jos giliai įsiskverbia į medį ir patikimai apsaugo nuo neigiamo išorės poveikio. Galima įvairi spalvų gama pagal RAL spalvų paletę ir lako atspalviai pagal Teknos Aquatop lako spalvų paletę.
Medinių langų apdaila gali būti:

  • lakuojama iš abiejų pusių;
  • viena pusė lakuojama, kita dažoma;
  • dažoma iš abiejų pusių;
  • kiekviena gaminio pusė dažoma kita spalva.

Europinio tipo langų horizontalios dalys nuo atmosferos poveikio apsaugotos aliuminio nuolajomis, kurios yra baltos, rudos, aliuminio spalvos arba dažoma pritaikant prie gaminio spalvos.

Mediniai langai iš išorės gali būti dengiami dažyto arba anoduoto aliuminio "GUTMANN Cora" profiliais, kas gerina lango ilgaamžiškumą ir teikia paprastesnę priežiūrą.


STIKLINIMAS

Mediniai langai stiklinami vienos arba dviejų kamerų stiklo paketais, kurie užtikrina gerus šiluminio laidumo ir garso izoliacijos parametrus. Naudojami gerai žinomų firmų gaminami stiklo paketai su įvairiais pagal paskirtį reikalingais stiklais:

  • taupantys šilumą selektyviniai stiklai;
  • sulaikantys garsą stiklai;
  • saulę kontroliuojantys stiklai;
  • saugūs (laminuoti) stiklai;
  • tonuoti, matiniai, raštuoti stiklai.

FURNITŪRA

Langų gamybai naudojama patikima ir ilgaamžė vokiška ROTO FRANK AG , G-U furnitūra.

KITI AKSESUARAI

Klientui pageidaujant galime komplektuoti įvairius priedus , gerinančius medinių gaminių funkcijas bei eksploatavimo sąlygas. Papildomam patalpų vėdinimui galima montuoti vėdintuvus į rėmą, į staktą ar uždedamus ant stiklo paketo. Apsaugai nuo vabzdžių montuojama apsauginiai tinkleliai.
 

ORIENTACINĖS KAINOS

 MEDINIAI RESTAURACINIAI LANGAI


Siekiant išlaikyti senovinių pastatų architektūros suderinamumą su naujais langais išlaikant bendrą pastato autentiškumą, kompanija pradėjo gaminti tikslias šių langų kopijas. Tokio tipo langai dažniausiai būna dvivėriai su dvigubų rėmų konstrukcijos (vidinės varčios atsidaro į vidų, išorinės į lauką).

Langai komplektuojami su langinėmis suteikia namo fasadui išskirtinį stilių. Langinės apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių, triukšmo ir vandalizmo. Jos gali būti įvairių formų, pritaikant jas prie lango konstrukcijų. Langinės yra valomos iš patalpos vidaus, tai ypač patogu jas eksploatuojant.

LANGAI "PASYVIEMS" NAMAMS - NAUJIENA !

Energiją taupantiems "pasyviems" namams pradėjome gaminti langus su ypatingai mažu šilumos perdavimo koeficientuStiklo paketo šilumos perdavimo koeficientas
Ug (W/m2K)


Lango šilumos perdavimo koeficientas
Uf (W/m2K)

0,5

0,6

0,729

0,794Tai ilgaamžis medinis langas iš išorės uždengtas Gutmann Mira Therm 08 aliumininiais profiliais.

Stiklinimui naudojami stiklo paketai su naujos kartos selektyviniais stiklais SGG Planitherm One.

Stiklo paketo storis 48 mm.

Ypatingai sandarūs langai su keturiais sandarinimo kontūrais.