į pradžią turinys susisiekite  
PASLAUGOS
KONSULTACIJOS

Ruošiantis įsigyti langus, duris, pertvaras, statyti žiemos sodą ar kitą panašią konstrukciją patartina kreiptis į specialistus. ALSEKA gamina visas paminėtas konstrukcijas iš medžio, plastiko ir aliuminio todėl čia gausite išsamiausią, profesionaliausią ir nešališką informaciją apie kiekvienos iš šių konstrukcijų pranašumus ir trūkumus.

MATAVIMAS IR APŽIŪRA VIETOJE

Atliekant matavimus ir apžiūrą tiksliai įvertinami galimi konstruktyviniai sprendimai, ventiliacijos ypatumai, reikalingų atlikti papildomų darbų rūšys ir kiekiai. Sudaromos tikslios sąmatos. Ši paslauga nemokama praktiškai visoje Lietuvoje.

Langai ir durys, matavimas, konsultacijos

GAMINIŲ
TIEKIMAS

ALSEKA gaminiai gali būti tiekiami į bet kurią Lietuvos vietą. Dėl plataus atstovybių tinklo pristatymas daugeliu atvejų yra nemokamas.


MONTAVIMO DARBAI

ALSEKA atlieka visų savo gaminių montavimo darbus.

Langai ir durys, montavimas

APDAILOS DARBAI

Keičiant langus suardoma aplink seną gaminį buvusi siena. Kad klientui nereikėtų ieškoti meistrų, kurie galėtų užbaigti darbus, ALSEKA maloniai siūlo visus apdailos darbus.

GARANTINIS APTARNAVIMAS

ALSEKA visiems savo gaminiams suteikia garantinį laikotarpį. Jeigu per šį laikotarpį atsirastų keblumų eksploatuojant mūsų gaminius, visi priežiūros darbai atliekami greitai ir įmonės sąskaita.